Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2019-05-28 11:00
W dniu dzisiejszym będziemy dokonywać reorganizacji usług dodatkowych takich jak:
  • serwery DNS
  • harmonogram zadań (cron)
  • VNC dla VPS
  • kreator stron internetowych
  • strona proserwer.pl i panel klienta

Mogą występować kilkuminutowe przerwy w dostępie do w.w. usług. Nie będzie to miało wpływu na działanie hostingu WWW.
2019-05-02 12:00
W związku z planowanymi zmianami opisywanymi wcześniej w tym newsie przeniesiemy wszystkie konta hostingowe na nową platformę i maszyny. Odbywać się to będzie etapami w dniach od 3 do 6 maja poza godzinami "szczytu" tj. głównie w godzinach nocnych. Ponieważ każdy hosting (poza posiadającymi dedykowany adres IP) zmieni swój adres IP, więc przez (zwykle) kilka godzin po przeniesieniu może na Twojej stronie wyświetlać się informacja o trwającej migracji. Ten efekt samoczynnie zniknie i nie musisz nic robić po swojej stronie (wyjątek to domeny, które są przekierowane na nasze hostingi poprzez adres IP a nie serwery DNS - tu trzeba zaktualizować adres IP w firmie gdzie zakupiona jest domena).

O tym, że dany hosting został już przeniesiony, można dowiedzieć się sprawdzając numer maszyny, w zakładce "moje usługi -> zarządzaj -> dane hostingu (Maszyna)". Nowe maszyny mają numerację od s31 w górę.

W razie problemów lub pytań związanych z przenosinami prosimy kontaktować się poprzez panel klienta.
2019-04-29 17:00
Na dzień 30 kwietnia 2019 zaplanowaliśmy prace aktualizacyjne kreatora stron WWW, w ramach których wprowadzimy wiele nowości i poprawek. W godzinach od 7:30 do 12:00 usługa edytora będzie niedostępna. Opublikowane strony internetowe będą działać przez cały czas.
2018-11-25 18:00
W dniu jutrzejszym (26 listopada 2018) w godzinach 5:30-8:00 zaplanowaliśmy wykonanie prac aktualizacyjnych na naszej stronie, panelu klienta oraz kreatorze stron www. W tym czasie wymienione zasoby nie będą dostępne. Pozostałe usługi takie jak hosting www, domeny, certyfikaty ssl oraz serwery vps będą działały bez przerw i ich te prace nie dotyczą.

Ewentualne operacje w panelu klienta (takie jak np. zamówienia) prosimy wykonywać z uwzględnieniem wspomnianej przerwy.
2018-10-09 16:30
Zaktualizowaliśmy nasze filtry tak aby umożliwiały połączenia do najbardziej używanych usług takich jak poczta czy WWW z wybranych "egzotycznych" stref i krajów, które do tej pory były blokowane lub dostęp do nich ograniczony.

Zmiana ma na celu zwiększenie komfortu używania tych usług przez naszych klientów podróżujących po całym świecie lub mających w nich kontrahentów.