Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2021-10-23 17:00
Wprowadziliśmy nową wersję portfela SMS. W związku z tym zostały również zaktualizowane portfele na wszystkich kontach naszych klientów. Od teraz każdą usługę można opłacić również SMSem.
2021-10-13 10:21
W godzinach 9:35-10:21 wystąpiła globalna awaria (urządzeń sieciowych) w kilku centrach danych naszego dostawcy. To powodowało, że nasze usługi stron i poczty nie były dostępne z zewnątrz serwerowni (czyli z internetu). Obecnie (od godziny 10:21) wszystkie usługi są już ponownie dostępne. Za utrudnienia przepraszamy.
2021-10-05 21:47
W ramach aktualizacji pojawiły się nowe wersje stron, które można w łatwy sposób uruchomić na hostingu:
  • MyBB 1.8.27 [PL]
  • PrestaShop 1.7.7.8 [PL]
  • WordPress 5.8.1 [PL]

Przypomnijmy, że za pomocą naszego instalatora stron w panelu klienta, instalacja takich stron odbywa się pełni automatycznie i wystarczy jedynie wypełnić dane dostępowe jak login / hasło do zarządzania.
2021-10-03 09:30
Na dzień dzisiejszy zostały zaplanowane w trybie pilnym aktualizacje na naszym hostingu www. Mają one na celu wprowadzenie dostarczonych przez cPanel poprawek w związku z ostatnimi zmianami po stronie certyfikatów Let's Encrypt. Nie przewidujemy większych przerw aczkolwiek mogą pojawić się chwilowe (maksymalnie kilkuminutowe) przerwy w dostępie do usług.
2021-10-01 14:30
W związku z wygaśnięciem przestarzałego certyfikatu root dla Let's Encrypt, na urządzeniach, które korzystają z poczty poprzez np. Mozilla Thunderbird lub aplikację na telefon i nie mają ustawionych zalecanych przez nas adresów serwerów, może pojawić się ostrzeżenie o "problemie z weryfikacją tożsamości serwera" lub "niebezpiecznym połączeniu".

W celu usunięcia problemu zalecamy poprawienie konfiguracji swojej poczty zgodnie z naszym poradnikiem:

https://proserwer.pl/centrum-pomocy/jakie-sa-ustawienia-imap-pop3-i-smtp-dla-poczty-w-proserwerpl/

Zwykle wystarczy zamiana adresów aktualnie ustawionych na adresy swojego hostingu w domenie *.xaa.pl.

Jeżeli nie mają Państwo żadnych problemów z pocztą a adresy serwerów ustawione są zgodnie z naszym poradnikiem to nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych działań.