Opinie Co mówią nasi klienci. Opinie firm oraz osób korzystających z usług PROSERWER.

"Korzystam z usług firmy Proserwer i jestem bardzo zadowolona :) Przede wszystkim dla mnie bardzo istotna jest jakość obsługi klienta - jest na bardzo wysokim poziomie. Każde moje pytanie lub wątpliwość jest potraktowana profesjonalnie. Mam wsparcie i życzliwą pomoc, co szczególnie dla laika jest niezwykle cenne. Polecam!!!"

Joanna Fabisiak, Coaching Szkolenia i Doradztwo

"Wasze serwery są naprawdę wysokiej jakości, a zarazem w niskiej cenie. Mój serwis IT dzięki waszym serwerom bardzo dobrze działa i wszystko jest bezawaryjne. Polecam hosting Proserwer.pl."

Patryk Lewandowski, InformatykaIT

"Chciałbym polecić każdej osobie firmę proserwer.pl. Jestem z nią ponad rok, ceny są bardzo dobre. Polecam hosting w 100% "

Mariusz Czapla, założyciel bloga techblog

"Korzystam z PROSERWER od 24-07-2010 i pragnę pochwalić za wkład poświęcony w funkcjonowanie tego serwisu. Jestem założycielem w Węgrowie telewizji internetowej, wybrałem ten serwer dosyć pochopnie bez zastanowienia. Miał być to serwer na jakiś okres. Byłem pełen obaw co do systemu płatności i funkcjonowania serwerów. A jednak miłe zaskoczenie. Od czasu założenia pamiętam tylko jedną awarię, ale bardzo krótką. Odkąd strona została przeniesiona na nową maszynę działa jeszcze szybciej za co serdecznie dziękujemy. Podsumowując mogę polecić PROSERWER jako solidnego dostawcę serwerów."

Rafał Biernat, Węgrów TV

"Jestem w PROSERWER.pl od około trzech lat. Zastanawiałem się dość długo gdzie zainstalować silnik pod moje forum. Wybrałem PROSERWER.pl. Od początku zainstalowania miałem w planach zmienić hosting. Ale jednak się myliłem co do zmiany hostingu. Nie ma wcale lagów, jest super panel i wspaniała administracja i do tego tak tanio. Czego chcieć więcej? Polecam usługi proserwer.pl, jestem z nich zadowolony w 100% :)"

Tomasz Biernaczyk, założyciel pc-all.pl

"Chciałbym powiedzieć, że firma jest prowadzona przez świetnych ludzi którzy kluczowo wywiązują się ze swoich zadań. Po prostu pierwsza klasa :)"

QuickDeQ

"Polecam firme PROSERWER w 100% - mają tanio, szybką i miłą obsługe i oczywiście dobre parametry serwerów www."

Kamil, założyciel ikamix.pl

"Witam, z usług PROSERWER korzystam już prawie rok czasu i nigdy nie miałem problemy a wręcz przeciwnie same przyjemności administracja bardzo miłą i wykształcona szybko rozwiąże każdy problem (nigdy takiego jeżeli chodzi o sprawy komputerowe. Od ponad 3 lat specjalizuję się w pisaniu stron www, i postanowiłem ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności korzystając z usług Proserwer.pl. (...)"

Rafał, Squaregames

"Jestem klientem hostingu PROSERWER.pl od 5 marca 2012 roku. Jestem w pełni zadowolony z wykupionego pakietu hostingowego PRO. Jakość usług, oraz obsługa techniczna na bardzo wysokim poziomie. Bezproblemowy kontakt, oraz niskie ceny pakietów! Dodatkowym atutem hostingu, jest możliwość płatności SMS'em, oraz ekspresowa realizacja zamówienia. W pełni POLECAM PROSERWER.pl! SOLIDNY dostawca serwerów! Pozdrawiam! "

Norbert Nyczka, nyczka.pl

"Jestem klientem PROSERWER.pl od początku powstania mojej strony, z małą przerwą. Przez ten czas nie miałem żadnych problemów z funkcjonowaniem serwera. Dużym ułatwieniem jest funkcja płatności smsem. Dzięki niej każdy początkujący webmaster może mieć profesjonalny hosting. Po dodaniu oferty kupna domeny hostingowi nie brakuje już nic. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych i nabardziej profesjonalnych hostingów! "

Jakub Chodorowski, tivisport.pl

"Jestem webmasterem od około 3 lat. Najczęściej korzystałem z usług serwerowni [tu podano inną firmę] - ale niestety one padały. Od kolegi dowiedziałem się o firmie PROSERWER. Później, wszystkie strony które robiłem były na serwerach PROSERWER.pl - jestem klientem firmy od ponad 1 roku i jestem ZADOWOLONY! Teraz robie projekt kolejnej strony i mam nadzieję, że od początku do końca, będzie nam się dobrze współpracowało. Polecam PROSERWER.pl - Dobra cena i znakomite usługi :-) "

Paweł Januszkiewicz, administrator WebPSD

"PROSERWER.pl - Jeden z najlepszych , najbardziej znanych serwisów umożliwiających postawienie wlasnej domeny i zamieszczenie na niej strony www o różnorodnej tematyce. Jestem Marcin, mam 20 lat i jestem samoukiem jeżeli chodzi o sprawy komputerowe. Od ponad 3 lat specjalizuję się w pisaniu stron www, i postanowiłem ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności korzystając z usług Proserwer.pl. Jestem bardzo zadowolony i oceniam serwis na ocenę 6. Pozdrawiam wszystkich pracowników serwisu Proserwer.pl i dziękuje za sprawność w swych usługach. A wam Bardzo polecam z całego serca!"

Marcin

"Przy wyborze hostingu długo zastanawiałem się jaki ostatecznie wybrac. Wybrałem firmę PROSERWER.pl. Dziś wiem, że był to strzał w dziesiątkę! Hosting jest świetny a ceny bardzo atrakcyjne. Cenię i chwalę to, że firma pracuje na tak wysokim poziomie a świadczone usługi są genialne. Każdemu kto szuka zaplecza pod swoją stronę polecam tą firmę! "

Michał Zabrzecki, twórca portalu SOADsite.pl

"Współpracuję z Proserwer od 2013 roku do dnia dzisiejszego. Firma została przeze mnie odkryta dzięki współpracownikom, którzy zakładali serwery do gier multiplayer na hostingu Proserwer. Gdy nauczyłem się programować, postanowiłem wypróbować własne nabyte umiejętności do stworzenia własnej witryny www. Dzięki własnemu hostingowi nabywałem co raz większe doświadczenie, by tworzyć co raz bardziej profesjonalne witryny. Do dnia dzisiejszego stworzyłem ponad 10 projektów próbnych, które w okresie testowym osiągnęły sukces. Jestem posiadaczem kilku domen zakupionych na Proserwer oraz tworzę konkretny projekt witryny www. Zawdzięczam firmie Proserwer profesjonalne usługi hostingowe, konkurencyjne oferty, wsparcie techniczne i Administracyjne oraz swobodę działania dla programistów. Dla początkujących informatyków polecam zakup nawet najtańszej przestrzenii hostingowej, którzy chcą szlifować umiejętności z programowania, webdesignu z możliwością dzielenia się projektem ze znajomymi oraz możliwością wprowadzania aktualizacji w czasie rzeczywistym. Dziękuję Proserwer i życzę jak najdłuższej współpracy. "

Paweł Kwiatkowski, właściciel witryny "Uważaj na co klikasz!"

Korzystasz z naszych usług i chcesz umieścić swoją opinię / referencję ? Skontaktuj się z nami