Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2017-07-26 13:40
Szanowni klienci, zgodnie z informacją w panelu klienta przypominamy iż w dniu 27 lipca od godziny 07:00 będziemy wykonywać zaplanowane wcześniej prace techniczne polegające na rutynowej wymianie jednego z dysków w macierzy maszyny s27 tak aby zachować jej pełną spójność i sprawność.

Zgodnie z naszymi standardami w PROSERWER prowadzimy stały monitoring naszych maszyn oraz dysków tak aby wykrywać możliwość awarii danego komponentu (w tym przypadku dysku) zanim ona faktycznie wystąpi.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko nieplanowanej przerwy do minimum. Potwierdzają to również nasze statystyki "uptime" - przykładowo dla serwisowanej maszyny s27 w okresie ostatniego 1.5 roku wynoszą 99.99%.

Planowane prace nie powinny zająć więcej niż 15-20 minut. Za utrudnienia przepraszamy.
2017-06-19 13:30
W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji wersji skryptów, które można instalować za pomocą naszego instalatora stron WWW. Oto ich lista wraz z numerem wersji:
  • MyBB 1.8.12
  • Quick.Cart 6.7
  • PrestaShop 1.7.1.2
  • SMF 2.0.14
  • WordPress 4.7.5

Oczywiście jak zawsze są to polskie wersje językowe.
2017-02-06 15:30
Naszym klientom (firmy i instytucje) udostępniliśmy w ramach wyboru danych do faktury możliwość rozdzielania danych nabywcy i odbiorcy.

Aby skorzystać z tej opcji należy po złożeniu zamówienia wejść w zakładkę "moje zamówienia", następnie kliknąć "zapłać" na wybranym zamówieniu, na kolejnym ekranie kliknąć przycisk "zmień" w sekcji "Dane do faktury".

Znajduje się tam obecnie opcja dodawania nowych danych, które mają być użyte na fakturze powiązanej ze stworzonym zamówieniem. Dane do faktury zostały rozbite na dwie zakładki "Dane nabywcy" (podstawowe dane) i "Dane odbiorcy" (dodatkowe dane). W standardowych przypadkach wystarczy wypełnić dane nabywcy.

Jeżeli jednak w przypadku Państwa firmy / instytucji wymagane jest rozdzielenie danych nabywcy i odbiorcy to można to teraz u nas zrobić. W tym celu należy uzupełnić również drugą zakładkę zaznaczając opcję "Zaznacz jeżeli dane odbiorcy są inne niż nabywcy".
2017-02-06 15:00
W dniu dzisiejszym do panelu klienta w sekcji zarządzania domeną internetową dodaliśmy zakładkę "przekierowanie". Jest ona przeznaczona głównie dla osób, które nie podpinają domeny pod nasz hosting lub serwer vps tylko chcą przekierować ją w całości na zewnętrzny adres IP (np. innego serwera) lub URL (np. stronę na facebooku).

Aby skorzystać z nowej opcji należy wejść w panel klienta, następnie wybrać zakładkę "moje usługi", kliknąć przycisk "admin" na domenie, której chcemy ustawić przekierowanie a następnie wybrać zakładkę "przekierowanie". Do wyboru mamy:

  • Brak przekierowania - należy ustawić / zostawić gdy podpinamy domenę pod hosting / serwer w PROSERWER.pl
  • Przekierowanie na adres IP
  • Przekierowanie na adres URL
2016-11-10 15:00
Powiększyliśmy limit dla wgrywanych plików poprzez PHP. Ustawienie php upload_max_filesize otrzymało nową wartość 64MB - pozwala to na przesyłanie większych plików za pomocą skryptów napisanych w języku PHP. Zmiana dotyczy wszystkich kont hostingowych, nie ma potrzeby jej włączania.