Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2022-03-22 11:35
Dodaliśmy w panelu klienta zakładkę "Edytor DNS" dla usługi kreatora stron www. Dzięki temu możliwa jest teraz zaawansowana konfiguracja np. rekordów A, CNAME czy TXT na domenach podłączonych pod kreatora. Wspomniany edytor znajduje się w panelu klienta -> Akcje -> Zarządzaj (na usłudze kreatora).
2022-03-21 08:00
W związku z wprowadzeniem ulepszeń w naszym systemie kopii zapasowych, konieczna jest etapowa migracja "backupów" do nowej struktury. Proces ten będzie odbywał się przez kolejne 7 dni i powinien zakończyć się około 28 marca. W międzyczasie w panelu klienta mogą Państwo obserwować niedostępność kopii z niektórych dni. To normalne i sytuacja samoczynnie się unormuje w kolejnych dniach. Kopie po naszej stronie są cały czas robione codziennie i w razie potrzeby ich wgrania (a braku w panelu) prosimy o kontakt przez panel klienta.
2021-12-08 14:00
Wykonaliśmy kilka zmian w konfiguracji PHP, udostępniając np. funkcje proc_open i symlink tak aby praca z composerem była jeszcze wygodniejsza. Przy okazji domyślne pokazywanie błędów w PHP (na stronie) zostało wyłączone a zamiast tego będą one logowane do pliku error_log. Oczywiście zawsze można te ustawienia zmienić - patrz ten poradnik.
2021-11-29 14:00
Od teraz usługi można również przedłużyć i opłacić bez konieczności logowania się do panelu klienta. Wystarczy użyć specjalnego linku, który prześlemy Tobie w mailu lub smsem w ramach informowania o wygasaniu usługi.

Gdy klikniesz link, pojawi się okres przedłużenia do wyboru, a następnie możliwość opłacenia usługi przelewem online, kartą, tradycyjnym przelewem, paypalem czy paysafecard. Link z maila lub smsa możesz również wykorzystać do przekazania go osobie, która jest odpowiedzialna za płatności.
2021-11-16 13:30
Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy liczne usprawnienia w procesach przetwarzających zamówienia. Dzięki temu czas realizacji skrócił się kilkukrotnie. Już teraz zamówisz domenę, hosting lub je przedłużysz w ciągu około 60 sekund!