Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2020-06-18 17:00
W ostatnich dniach wprowadzony został nowy tryb działania PHP, który pozwala na indywidualny wybór modułów jakie mają być ładowane z PHP na danym hostingu. Dla wersji od 5.4 do 7.4 przeszliśmy również na obsługę MySql poprzez mysqlnd (dla pdo i mysqli).

Dodatkowo zmieniliśmy domyślną wersję PHP na 7.3 przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilności wstecznej na kontach, które używały starszych wersji. W razie pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu poprzez panel klienta.
2020-05-27 16:45
Dnia 28 maja 2020 w godzinach 6:30-7:45 prowadzić będziemy prace serwisowe na następujących usługach:
  • stronie ofertowej i panelu klienta (www.proserwer.pl)
  • kreatorze stron internetowych
  • e-sklepie

W tym czasie będą one niedostępne - prosimy o zaplanowanie swoich działań poza wspomnianym przedziałem czasowym. Jednocześnie informujemy, że pozostałe usługi takie jak hosting, domeny, certyfikaty ssl i serwery vps będą cały czas działać.
2020-05-14 16:30
Uruchomiliśmy nową wersję ochrony przeciw spamowi. Bazuje ona zarówno na zewnętrznych źródłach informacji o spamerach jak i naszych wewnętrznych bazach. Wśród nowości znajdują się:
  • użycie dodatkowych zewnętrznych list, które dostarczają nam informacji odnośnie źródeł spamu
  • uruchomienie własnego serwera dnsbl pomagającego w filtrowaniu poczty
  • wprowadzenie greylistingu
  • zdefiniowanie nowej granicznej punktacji, powyżej której spam jest od razu odrzucany przez serwer pocztowy
2020-04-23 21:00
Dokonaliśmy kilku poprawek w konfiguracji dla PHP 7.4 w połączeniu z OPcache. Pozwoliło to na zwiększenie jego wydajności.
2020-04-23 16:45
W dniu dzisiejszym udostępniliśmy możliwość instalowania certyfikatów SSL również na pakietach, które tego do tej pory tego nie oferowały (hosting ze starszej oferty oraz hosting SMS). Instrukcja instalowania certyfikatów SSL znajduje się tutaj. Polecamy również pakiety z serii profesjonalnej z automatyczną instalacją darmowych certyfikatów.