Program partnerski

Najwyższa prowizja na rynku

Za zakup nowej usługi przez poleconego otrzymasz do 50% prowizji!

Stały dochód

Wypłacamy również stałą 10% prowizję od każdego odnowienia.

Swoboda

Opłacaj z prowizji swoje usługi lub wypłacaj na konto bankowe.

Program partnerski Polecaj usługi, rozdawaj kody rabatowe i zarabiaj!

Program partnerski to forma współpracy, w której Ty polecasz nasze usługi a my wypłacamy Ci prowizję od zakupów. Do tego celu wykorzystać możesz link afiliacyjny, za pomocą którego klient dokona rejestracji i zamówienia. Inną opcją są kody rabatowe, dzięki którym Twój polecony otrzyma dodatkową zniżkę. Wybór strategii należy do Ciebie.

Najwyższa prowizja

50%
dla nowych usług

  • 50% za zakup nowej usługi
  • 10% za każde odnowienie
  • Polecony "procentuje" u nas cały czas!

Współpracuje z nami

600+
partnerów

  • Nasza firma istnieje od 2005 roku
  • Program działa już ponad 10 lat
  • Mamy po prostu dobry hosting :)

Zliczyliśmy

7500+
transakcji poleconych

  • Sprawdzony program afiliacyjny
  • Pewna i uczciwa współpraca
  • Kody rabatowe dla Twoich poleconych
ZOSTAŃ PARTNEREM Rejestracja w 3 minuty! Szczegółowe zasady programu partnerskiego znajdziesz w regulaminie.

Program afiliacyjny - FAQ Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Dla kogo jest program partnerski?

Dla każdego, kto jest aktywny w mediach społecznościowych, tworzy treści w internecie lub ma własną bazę klientów. Jesteś blogerem, youtuberem, udzielasz się na grupach lub forach dyskusyjnych a może pracujesz jako webmaster lub prowadzisz agencję reklamową? Świetnie! Zapraszamy :-)

Ile można na tym zarobić?

Od każdej poleconej usługi hostingu otrzymasz do 50% wartości netto zamówienia. Prowizję naliczamy również dla odnowień i wynosi ona do 10% wartości netto zamówienia. Oznacza to, że każdy polecony "procentuje" przez cały okres korzystania z naszych usług a nie tylko podczas pierwszego zakupu.

W jaki sposób można polecać usługi?

Szczegoły znajdziesz w panelu klienta po rejestracji i dołączeniu do programu. Do wyboru masz specjalny link afiliacyjny lub kod rabatowy. W tym drugim przypadku klient otrzyma dodatkową żniżkę zależną od wybranego kodu a Ty odpowiednią prowizję. Sam decydujesz o swojej strategii w zależności od sytuacji.

Dlaczego warto współpracować akurat z nami?

Polecając nasze usługi możesz mieć pewność, że promujesz sprawdzoną firmę, która istnieje od 2005 roku. Nasz hosting ma bardzo wysoki wskaźnik "zadowolenia" i mamy wielu klientów, którzy korzystają z niego już nawet kilkanaście lat! Możesz mieć zatem pewność, że również Twoi klienci / znajomi będą zadowoleni.

W jaki sposób mogę wykorzystać zarobione środki?

Zebrane na koncie afiliacyjnym prowizje możesz wydawać na dowolne zamówienie w naszej firmie np. przedłużenie hostingu, nową domenę czy certyfikat ssl. Wystarczy na ekranie opłacania zamówienia wybrać opcję programu partnerskiego. Inną możliwością jest zlecenie ich wypłaty na Twoje konto bankowe.

Dlaczego ten program polecamy również webmasterom?

Mamy wśród partnerów bardzo wielu webmasterów oraz agencji. Taki model współpracy daje bowiem wiele korzyści. Po pierwsze, dodatkowy zarobek z prowizji przez cały okres aktywności klientów. Po drugie, outsourcing hostingu i obsługi technicznej klientów. To my zajmujemy się "hostowaniem" stron Twoich klientów oraz obsługą ich pytań odnośnie zakupionych usług. Przypominamy również o ich wygasaniu i wystawiamy faktury. Po trzecie, każdy z klientów ma zarejestrowane własne konto co zapewnia pełną izolację jego plików (większe bezpieczeństwo i zgodność z RODO).

Masz wątpliwości? Chcesz o coś zapytać? // Skontaktuj się z nami