Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2016-11-10 15:00
Powiększyliśmy limit dla wgrywanych plików poprzez PHP. Ustawienie php upload_max_filesize otrzymało nową wartość 64MB - pozwala to na przesyłanie większych plików za pomocą skryptów napisanych w języku PHP. Zmiana dotyczy wszystkich kont hostingowych, nie ma potrzeby jej włączania.
2016-08-08 11:00
Miło nam poinformować, że nasz usługa kopii zapasowych hostingu www została rozwinięta o dwa ważne elementy:
  • liczba kopii została rozszerzona o dodatkowy backup z niedzieli, dzięki temu obecnie do wyboru są aż 4 różne wersje z ostatnich 7 dni
  • przyspieszyliśmy etap aktualizacji informacji o wykonanych ostatnio backupach, dzięki czemu te zrobione danego dnia są dostępne już po godzinie 12-stej

Zmiany zwiększają ilość dostępnych kopii zapasowych jak również ułatwiają naszym klientom ich odpowiedni wybór.
2016-08-05 09:11
Zaktualizowaliśmy curl'a do wersji 7.50, co pozwala na instalację na naszym hostingu www najnowszych skryptów stron takich jak np. popularne forum IPS Community Suite 4.

W przypadku wystąpienia problemów z działaniem strony po aktualizacji zalecamy sprawdzić jakiej wersji php Państwo używają. Jeżeli będzie to php 5.2 - sugerujemy zmianę na wyższą wersję np. na 5.3, 5.4 lub 5.6:

https://proserwer.pl/centrum-pomocy/jak-zmienic-wersje-php-na-serwerze/

W razie innych problemów lub pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez panel klienta i zakładkę "moje pytania".
2016-06-20 14:24
Szanowni Klienci, w dniu 20 czerwca 2016 pomiędzy godziną 14 a 17 będziemy aktualizować nasze maszyny hostingowe w celu dodania obsługi najnowszej wersji PHP 7.0 (7.0.7). Po zakończeniu naszych działań nowa wersja będzie dostępna w ten sam sposób jak pozostałe:

https://proserwer.pl/centrum-pomocy/jak-zmienic-wersje-php-na-serwerze/

Nie przewidujemy żadnych przerw w działaniu stron WWW w trakcie tych prac.
2016-04-20 09:00
Dodaliśmy do naszego panelu klienta dwa przydatne elementy:
  • Pierwszy z nich to powiadomienia SMS, dzięki nim przypominamy nie tylko mailem ale i SMS'em gdy Twojej usłudze będzie się kończył okres ważności. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy mieć uzupełniony numer telefonu komórkowego w zakładce "moje dane" oraz zaznaczoną zgodę na otrzymywanie powiadomień SMS.
  • Drugi z nich to ulepszony ekran wyboru kopii zapasowej. Obecnie wszystkie dostępne backup'y są nanoszone na kalendarz, dzięki czemu w łatwy sposób wybierzesz ten, którego potrzebujesz. W planach mamy również zwiększenie dostępnej liczby kopii zapasowych.