Polityka prywatności w PROSERWER.pl

 1. Konto zakładane w serwisie PROSERWER.pl ma na celu udostępnienie możliwości składania zamówień oraz administracji usługami i ich opłacania.
 2. Dane gromadzone są na podstawie i w celu określonym w art. 6 ust. 1 lit. b, c i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 3. Wszystkie dane podawane w procesie rejestracji oraz późniejszej edycji danych osobowych nie będą udostępniane firmom trzecim poza przypadkami gdy takie dane są wymagane do realizacji danej usługi np. obsługa płatności Klienta, rejestracja domeny czy certyfikatu u operatora.
 4. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma PROSERWER Michał Kalenik, NIP: 726-246-92-33, ul. Łagiewnicka 108/3, 91-491 Łódź.
 5. Serwis PROSERWER.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania do swoich klientów (osób, które założyły konto w serwisie) okresowych maili związanych z serwisem PROSERWER.pl.
 6. Do wysyłanych maili należą np. informacje o wygasaniu terminu ważności aktywowanej usługi, informacje o przerwach technicznych lub prowadzonych pracach.
 7. W przypadku zaznaczonej w panelu opcji "Newsletter na maila" możemy dodatkowo wysyłać okresowo informacje na temat oferty serwisu PROSERWER.pl, nowościach i promocjach. Nie spamujemy i zwykle są to pojedyńcze wiadomości raz na kilka miesięcy.
 8. W przypadku podania przez Klienta numeru telefonu oraz wyrażeniu zgody na powiadomienia SMS serwis PROSERWER.pl może wysyłać na wskazany numer SMSy z informacjami na temat jego usług np. o ich wygasaniu.
 9. Klient ma możliwość zmiany preferencji (zgód) co do powiadomień SMS oraz newslettera poprzez panel klienta -> ustawienia -> preferencje.
 10. Klient ma prawo do edycji swoich danych poprzez panel klienta -> ustawienia oraz ich usunięcia.
 11. Wprowadzone dane będą przechowywane do momentu usunięcia konta.
 12. W przypadku chęci usunięcia konta należy wysłać mail na adres info@proserwer.pl podając w tytule: "Prośba usunięcia konta: nazwa__twojego_konta". Mail ten musi być wysłany z tego samego adresu poczty jaki widnieje w danych konta klienta w profilu.
 13. Informujemy, że posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych jak również wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 14. Firma PROSERWER zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności o czym poinformuje swoich Klientów.
 15. Rejestracja oraz użytkowanie konta jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatności kont w serwisie PROSERWER.pl.