Aktualności Co nowego na proserwer.pl

2014-12-23
Wszystkim naszym klientom życzymy wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych prezentów i wyjątkowej zabawy w Sylwestra.

Przy okazji uruchamiamy mini grę świąteczną, która stała się już naszą tradycją :)

W tym roku do zdobycia są następujące nagrody:
- 1 rejestracja domeny .pl, .eu lub .com
- 3 przedłużenia hostingu WWW na 3 miesiące
- aż 30 przedłużeń hostingu WWW na 1 miesiąc

Gra oraz jej zasady znajdują się w panelu użytkownika.

Udanej zabawy ;-)

Aktualizacja (29.12.2014): wszystkie nagrody zostały odkryte. Szczęśliwcom gratulujemy!
2013-12-24
Jak w poprzednim roku do naszej firmy zawitał Mikołaj i zostawił dla naszych klientów wyjątkowe prezenty. Był jednak przebiegły i stwierdził, że ukryje je na kilku wyspach i da każdemu szansę aby je zdobyć poprzez udział w mini grze. Do wygrania w tym roku są następujące nagrody:

- 1 rejestracja domeny .pl, .eu lub .com
- 3 przedłużenia hostingu WWW na 6 miesięcy
- 20 przedłużeń hostingu WWW na 1 miesiąc

Gra oraz jej zasady znajdują się w panelu użytkownika.

Gra została już zakończona - wszystkie nagrody zdobyte

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu firmy ProSerwer życzyć wszystkim udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wymarzonego Sylwestra jak również sukcesów w rozwoju swoich prywatnych i firmowych stron WWW utrzymywanych na serwerach firmy ProSerwer.pl
2013-02-04
I nadeszła ta chwila :) Z dniem dzisiejszym wprowadzamy nową ofertę serwerów WWW.

Czym różni się od tej, która była do tej pory?
Zacznę może od tego, że początkowo miał być dodany tylko jeden nowy większy pakiet (z większym transferem), o który wielu z Was prosiło. Ostatecznie nie dość, że ten pakiet (o nazwie TURBO) ma transfer bez limitu ... to przebudowane zostały prawie wszystkie pozostałe pakiety.

Powiększone zostały pojemności pakietów jak również zwiększono (o 100%) limit transferu danych!

Co ważne ceny tych pakietów nie wzrosły a zmiana dotyczy również wszystkich obecnych klientów - tak od dziś wszystkie Wasze serwery otrzymały nowe większe parametry (bez żadnych dopłat). Seria tych serwerów otrzymała nazwę "WEB".

Kolejna nowość to wprowadzenie zupełnie nowej serii serwerów "BIZ". Jest ona przygotowana z myślą o osobach i firmach, które płacą przelewem a potrzebują hostingu WWW bez limitu transferu w atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo wdrożony został system płatności online - oznacza to, że od teraz za zamówienia można płacić przelewem za pośrednictwem firmy CashBill - czas oczekiwania na realizację takiej wpłaty skraca się z kilku / kilkudziesięciu godzin do ok. 5 minut. Oczywiście jak wszystko w firmie ProSerwer jest to robione w pełni automatycznie bez zbędnych opóźnień.

Z nową ofertą można zapoznać się tutaj: serwery WWW

Aktualizacje tematu
[2013-02-26] Wprowadzona została możliwość przechodzenia z pakietu z serii "WEB" na pakiet z serii "BIZ". Jest to tak samo łatwe jak normalna zmiana pakietu i zamawia się ją w tym samym miejscu.

[2013-03-01] Uruchomiona została obsługa płatności poprzez PayPal - posiadacze kart kredytowych i kont w tym systemie mogą od teraz płacić za jego pomocą za zamówienia a czas obsługi płatności to kilka minut.
2012-12-25
Tak - to prawda, do firmy zawitał Mikołaj i zostawił dla naszych klientów wyjątkowe prezenty. Był jednak przebiegły i stwierdził, że ukryje je na kilku wyspach i da każdemu szansę aby je zdobyć poprzez udział w mini grze. Do wygrania w tym roku jest wyjątkowa ilość nagród:

- 1 przedłużenie serwera WWW na 12 miesięcy
- 3 przedłużenia serwera WWW na 6 miesięcy
- 20 przedłużeń serwera WWW na 1 miesiąc

Gra oraz jej zasady znajdują się w panelu użytkownika.

Gra została już zakończona - wszystkie nagrody zdobyte

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu firmy ProSerwer życzyć wszystkim udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wymarzonego Sylwestra i choć trochę więcej śniegu niż jest obecnie (chyba, że ktoś go nie lubi).

Jak co roku pora również na krótkie podsumowanie. Z pewnością rok 2012 był ciekawy - pojawiły się nowe usługi, z których korzysta wielu klientów. Mówię tu o możliwości przywracania stanu serwera z kopii zapasowych w sposób całkowicie automatyczny czy ostatnio wprowadzonego bezpłatnego instalatora stron WWW, którego codzienna popularność potwierdza, że warto było poświęcić czas na jego napisanie. Cieszy nas, że lubicie korzystać z "proserwera". Dziękujemy również za liczne sugestie i pomysły, które zawsze bierzemy pod uwagę i często są one powodem wprowadzania zmian czy nowych usług. Pozostaje sobie życzyć abyście w kolejnym roku (mimo pechowej trzynastki w dacie) dalej byli tacy sami i mieli powód aby korzystać z usług naszej firmy.
2012-10-14
Felix Baumgartner przekracza prędkość dźwięku a my pomagamy Wam przekroczyć kolejną barierę - instalowanie strony na serwerze WWW. Nie od dziś wiadomo, że jest to proces uciążliwy, dla wielu skomplikowany, wymagający odpowiedniej wiedzy i cierpliwości lub doświadczenia.

Miło by było gdyby można zainstalować swoje wymarzone forum internetowe, portal, blog lub sklep internetowy automatycznie, prawda ? Najlepiej żeby strona była przygotowana do użycia, w polskiej wersji językowej, bez dodatkowych opłat i w 15 minut.

Też tak pomyśleliśmy i owocem naszych prac programistycznych jest stworzony przez firmę ProSerwer instalator stron - narzędzie do automatycznej instalacji takich stron jak phpBB3, phpBB by Przemo, myBB, SMF, WebSPELL, PHP-Fusion, WordPress czy PrestaShop.

Dostępny jest w: panel użytkownika -> moje usługi -> admin -> Instalator stron

Miłego korzystania. Przy okazji w ramach aktualizacji zniesiona została opłata za reinstalację :)