Aktualności Co nowego na proserwer.pl

2010-01-06
Tak jak obiecaliśmy przed świętami, przygotowywaliśmy kolejną nowość w naszej ofercie. Dziś już możemy ogłosić, że po długim czasie przygotowań i aktualizowania panelu użytkownika firma ProSerwer wprowadza do swojej oferty możliwość rejestrowania domen internetowych!

Zapraszamy do zapoznania się informacja o naszej nowej usłudze w zakładce Domeny - do rejestrowania udostępniliśmy adresy w takich końcówkach jak .pl, .eu, .com, .net, .com.pl.
Dodatkowo w panelu użytkownika przy składaniu zamówienia możecie skorzystać z wyszukiwarki wolnych adresów dla domen, które oferujemy. Również warto wspomnieć, że uruchomiliśmy promocję na rejestrację nowych domen co oznacza niskie ceny rejestracji.

Ponieważ ogłoszony był konkurs (patrz news poniżej) to oczywiście chciałbym ogłosić, że jako pierwszy prawidłową odpowiedź podał (i ma u nas serwer) użytkownik Radeon195 - gratulujemy :)
2009-12-17
W imieniu firmy ProSerwer chciałbym życzyć naszym klientom udanych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra. Mamy nadzieje, że rok 2010 będzie równie udany jak obecny czego sobie i Wam życzymy.

W ramach krótkiego podsumowania mijającego roku chciałbym dodać kilka słów odnośnie rozwoju naszej firmy. Przede wszystkim cieszymy się z waszego pozytywnego odbioru naszych usług hostingowych. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele ulepszeń i nowych usług a wszystko to z myślą o Was. Wspomnę chociażby o systemie pytań (moje pytania), automatycznej realizacji zamówień, płatnościach przelewem oraz nowych pakietach dla serwerów WWW. Dziesiątki tysięcy zamówień, tysiące aktywnych serwerów, tysiące udzielonych odpowiedzi i porad - te liczby nas cieszą ale i mobilizują do ciągłego rozwoju.

Przy okazji proponujemy mini konkurs :) Ponieważ w najbliższym czasie (najpewniej jeszcze przed końcem roku 2009) zamierzamy wprowadzić kolejną usługę w naszym serwisie ... zgadnijcie co to może być i wpiszcie w komentarzu do tego newsa. Uwaga: każdy może podać tylko jedną.
Gdy wprowadzimy tą usługę to użytkownik, który ma u nas serwer i podał jako pierwszy prawidłową odpowiedź otrzyma bezpłatne przedłużenie swojego serwera na 12 miesięcy!

To by było na tyle jeżeli chodzi o życzenia i krótkie podsumowanie roku 2009. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!