Aktualności Co nowego na proserwer.pl

Świąteczne życzenia, podsumowanie roku + mały konkurs

2009-12-17
W imieniu firmy ProSerwer chciałbym życzyć naszym klientom udanych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra. Mamy nadzieje, że rok 2010 będzie równie udany jak obecny czego sobie i Wam życzymy.

W ramach krótkiego podsumowania mijającego roku chciałbym dodać kilka słów odnośnie rozwoju naszej firmy. Przede wszystkim cieszymy się z waszego pozytywnego odbioru naszych usług hostingowych. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele ulepszeń i nowych usług a wszystko to z myślą o Was. Wspomnę chociażby o systemie pytań (moje pytania), automatycznej realizacji zamówień, płatnościach przelewem oraz nowych pakietach dla serwerów WWW. Dziesiątki tysięcy zamówień, tysiące aktywnych serwerów, tysiące udzielonych odpowiedzi i porad - te liczby nas cieszą ale i mobilizują do ciągłego rozwoju.

Przy okazji proponujemy mini konkurs :) Ponieważ w najbliższym czasie (najpewniej jeszcze przed końcem roku 2009) zamierzamy wprowadzić kolejną usługę w naszym serwisie ... zgadnijcie co to może być i wpiszcie w komentarzu do tego newsa. Uwaga: każdy może podać tylko jedną.
Gdy wprowadzimy tą usługę to użytkownik, który ma u nas serwer i podał jako pierwszy prawidłową odpowiedź otrzyma bezpłatne przedłużenie swojego serwera na 12 miesięcy!

To by było na tyle jeżeli chodzi o życzenia i krótkie podsumowanie roku 2009. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!