Centrum pomocy

  Jak zmienić dane do faktury? Jak dodać dane odbiorcy?  Aby Twoje zmiany były wzięte pod uwagę, musisz je wprowadzić przed opłaceniem danego zamówienia.

  Domyślnie zarządzanie fakturami jest widoczne w panelu klienta na kontach firmowych. Jeżeli posiadasz konto prywatne i chciałbyś mieć dostęp do tej funkcji, skontaktuj się z nami (poprzez menu Pomoc -> Zadaj pytanie) w celu jej aktywacji.


  Jak zmienić ogólne dane do faktury?


  Jeżeli używasz jednych danych do wszystkich swoich zamówień na koncie klienta to najwygodniej zmienić dane do faktury w menu Ustawienia -> "Twoje dane" klikając przycisk "dane do faktur".  Wpisujemy dane do faktury nabywcy w zakładce "Dane nabywcy". W przypadku kiedy dane odbiorcy są inne niż nabywcy - wypełniamy dodatkowo zakładkę "Dane odbiorcy". Klikamy "Zatwierdź zmianę".
  Jak zmienić dane do faktury tylko na konkretnym zamówieniu?


  Aby zmienić dane tylko na konkretnym zamówieniu należy w Panelu Klienta wejść w menu "Zamówienia" i kliknąć przy tym zamówieniu "Zapłać".  Następnie klikamy na "Zmień" w ramce z danymi do faktury.  Wpisujemy dane do faktury nabywcy w zakładce "Dane nabywcy". W przypadku kiedy dane odbiorcy są inne niż nabywcy - wypełniamy dodatkowo zakładkę "Dane odbiorcy". Klikamy na "Dodaj do listy". Po dodaniu wybieramy nasz nowo utworzony zestaw danych (podświetli nam się on na żółto) i klikamy "Zatwierdź zmiany".