Centrum pomocy

  Jak zmienić dane do faktury? Jak dodać dane odbiorcy?  Aby Twoje zmiany były wzięte pod uwagę, musisz je wprowadzić przed opłaceniem danego zamówienia.


  Jak zmienić ogólne dane do faktury?


  Jeżeli używasz jednych danych do wszystkich swoich zamówień na koncie klienta to najwygodniej zmienić dane do faktury w zakładce "Moje dane" klikając przycisk "dane do faktur".  Wpisujemy dane do faktury nabywcy w zakładce "Dane nabywcy". W przypadku kiedy dane odbiorcy są inne niż nabywcy - wypełniamy dodatkowo zakładkę "Dane odbiorcy". Klikamy "Zatwierdź zmianę".
  Jak zmienić dane do faktury na konkretnym zamówieniu?


  Aby zmienić dane tylko na konkretnym zamówieniu należy w Panelu Klienta w zakładce "Moje zamówienia" wybrać to zamówienie i kliknąć na nim "Zapłać".  Następnie klikamy na "Zmień" w ramce z danymi do faktury.  Wpisujemy dane do faktury nabywcy w zakładce "Dane nabywcy". W przypadku kiedy dane odbiorcy są inne niż nabywcy - wypełniamy dodatkowo zakładkę "Dane odbiorcy". Klikamy na "Dodaj do listy". Po dodaniu wybieramy nasz nowo utworzony zestaw danych (podświetli nam się on na żółto) i klikamy "Zatwierdź zmiany".