Centrum pomocy

  Jak zamówić i aktywować hosting www?

  Rejestracja


  Aby móc korzystać z panelu do zarządzania hostingiem, a także składać zamówienia musisz się zarejestrować klikając na przycisk Panel.

  Zamawianie


  Posiadając login i hasło zaloguj się do panelu klienta. Następnie
  wybierz z menu Usługi -> "Zamów usługę" i kliknij "Hosting".
  Po wybraniu wszystkich parametrów (pakiet, adres itd.) kliknij zamawiam.

  Doładowanie portfela (gdy płacisz SMSem)


  Aby móc aktywować zamówienie, konieczne jest doładowanie portfela za pomocą SMSów. Wejdź zatem do zakładki Inne -> "Portfel SMS" i doładuj go jednym lub kilkoma SMSami - aż osiągniesz kwotę wymaganą przez Twoje zamówienie.

  Aktywacja (gdy płacisz SMSem)


  Jeżeli twój portfel jest już doładowany odpowiednią kwotą, możesz aktywować zamówienie. Aby to zrobić kliknij zakładkę "Zamówienia". Następnie kliknij przycisk zapłać przy wybranym zamówieniu, następnie "płacę SMSem", a na koniec przycisk potwierdzam.

  Aktywacja (gdy płacisz przelewem)


  Kliknij zakładkę "Zamówienia". Następnie kliknij przycisk zapłać przy wybranym zamówieniu. Pojawi się podsumowanie informacji o kwocie zamówienia oraz Twoje dane osobowe, na które będzie zarejestrowana usługa hostingu www. Może być konieczne uzupełnienie Twoich danych, jeżeli wcześniej ich nie wypełniłeś w zakładce Ustawienia -> "Twoje dane" lub przy rejestracji. Aby opłacić zamówienie wybierz dogodną dla siebie opcję płatności. Pozostaje czekać aż płatność zostanie potwierdzona (czas jest różny np. przelew online dojdzie praktycznie od razu, przelew pocztą może iść parę dni).

  Realizacja zamówienia (ok. 5 minut)


  Najnowsza wersja naszego autorskiego systemu automatycznie realizuje złożone zamówienia. Zatem gdy zamówienie przejdzie w stan opłacony to w ciągu kilku minut system je zrealizuje i Twój hosting www pojawi się w zakładce "Usługi". W razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować poprzez menu Pomoc -> "Zadaj pytanie" w panelu klienta.