Centrum pomocy

  Jak zamówić i aktywować hosting www?

  Rejestracja


  Aby móc korzystać z panelu do zarządzania hostingiem a także składać zamówienia musisz się zarejestrować klikając na panel klienta.

  Zamawianie


  Posiadając login i hasło zaloguj się do panelu klienta. Następnie
  wybierz z menu zakładkę nowe zamówienie i kliknij "Hosting WWW".
  Po wybraniu wszystkich parametrów (pakiet, adres itd.) kliknij zamawiam.

  Doładowanie portfela (gdy płacisz SMSem)


  Aby móc aktywować zamówienie, konieczne jest doładowanie portfela za pomocą SMSów. Wejdź zatem do zakładki mój portfel i doładuj go jednym lub kilkoma SMSami - aż osiągniesz poziom wymagany przez Twoje zamówienie.

  Aktywacja (gdy płacisz SMSem)


  Jeżeli twój portfel jest już doładowany, możesz aktywować zamówienie. Aby to zrobić kliknij zakładkę moje zamówienia. Następnie kliknij przycisk zapłać przy wybranym zamówieniu i w końcu przycisk potwierdzam.

  Aktywacja (gdy płacisz przelewem)


  Kliknij zakładkę moje zamówienia. Następnie kliknij przycisk zapłać przy wybranym zamówieniu. Pojawi się podsumowanie informacji o kwocie zamówienia oraz Twoje dane osobowe, na które będzie zarejestrowana usługa hostingu www. Może być konieczne uzupełnienie Twoich danych, jeżeli wcześniej ich nie wypełniłeś w zakładce moje dane. Aby opłacić zamówienie kliknij dalej - zostaniesz przekierowany na stronę z informacją numerze konta bankowego, tytule przelewu i kwocie jakie należy wpisać podczas wykonywania przelewu ze swojego banku lub na poczcie. Pozostaje czekać aż płatność zostanie potwierdzona (czas jest różny np. mTransfer zwykle kilkanaście minut, przelew pocztą parę dni).

  Realizacja zamówienia (ok. 5 minut)


  Najnowsza wersja naszego autorskiego systemu automatycznie realizuje złożone zamówienia. Zatem gdy zamówienie przejdzie w stan opłacony to w ciągu kilku minut system je zrealizuje i Twój hosting www pojawi się w zakładce moje usługi. W razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować poprzez zakładkę moje pytania w panelu klienta.