Aktualności Co nowego na proserwer.pl

Nowy portfel SMS

2021-10-23

Od dziś za pomocą nowej wersji portfela SMS można opłacać dowolną usługę! Dotyczy to np. hostingu www z naszej głównej oferty, certyfikatów ssl czy serwerów vps.

Portfel SMS prezentuje teraz kwotę jaką można wydać na nasze usługi, niezależnie od ich typu. Dzięki temu można np. korzystać z tych samych zniżek dla okresów ważności, które były do tej pory dostępne tylko dla innych form płatności.

Warto wspomnieć, że wraz z wprowadzeniem nowego portfela, zmianie uległa zasada jego doładowania tzn. od kwoty z kodu SMS odliczana jest prowizja operatora komórkowego. Zostało to również zastosowane do istniejących środków i ich wartość jest już odpowiednio przeliczona.

Wprowadziliśmy również specjalną promocję dla osób korzystających z oferty "hostingu SMS" oraz starej oferty "WEB". Dzięki niej, za każdy opłacony miesiąc ważności (poprzez portfel SMS) otrzymuje się dodatkowy miesiąc gratis. Zatem realny koszt usług hostingowych "za SMS" dla naszych klientów nie wzrośnie a uzyskają oni "przy okazji" dostęp do opłacania całej oferty SMSem.