Kariera Oferty pracy w proserwer.pl

Firma PROSERWER to istniejąca od 10 lat zaufana i sprawdzona marka na rynku hostingu i domen. Nasz główny cel to dostarczanie klientom profesjonalnie przygotowanych i działających usług. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowiska:

Pracownik wsparcia technicznego

Lubisz kontakt z klientem a rozwiązywanie problemów daje Ci satysfakcję ? - to szukamy właśnie Ciebie.

Wymagania:
  • Znajomość branży domenowej i hostingowej
  • Umiejętność korzystania z klienta FTP i programów pocztowych (np. Outlook, Thunderbird)
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Umiejętność korzystania z systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla) oraz zarządzania forum internetowym (np. MyBB, phpBB)
  • Znajomość panelu administracji hostingiem przez stronę (np. cPanel, DirectAdmin)
  • Znajomość podstaw programowania oraz tworzenia stron WWW
Zadania:
  • Przyjmowanie zgłoszeń napływających od klientów, analizowanie i rozwiązywanie problemów, udzielanie wsparcia technicznego oraz merytorycznego
  • Udział podczas projektowania, testowania i wdrażania nowych rozwiązań
  • Tworzenie bazy wiedzy na podstawie incydentów i rozwiązań
  • Optymalizacja procesów wsparcia
  • Podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurze w Łodzi, w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu hostingu, domen, stron internetowych oraz nowych technologii
  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres praca@proserwer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.)"

Programista PHP / JavaScript

Lubisz programować w PHP, tworzyć ciekawe i oryginalne rozwiązania - zgłoś swoją kandydaturę. Pracując z nami będziesz uczestniczyć w interesujących projektach z zakresu aktualnie działających systemów jak i nowych funkcjonalności.

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka PHP w praktyce
  • Dobra znajomość bazy danych MySQL oraz języka zapytań SQL
  • Znajomość technologii internetowych HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność do pracy, co najmniej 3-4 razy w tygodniu
  • Zdolność analitycznego myślenia
Zadania:
  • Rozbudowa i utrzymanie obecnie działających systemów firmy (front-end i back-end)
  • Analiza wymagań, projektowanie i implementacja nowych rozwiązań
  • Pomoc w diagnostyce oraz rozwiązywaniu zgłoszeń technicznych
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu szeroko pojętego hostingu oraz projektowania i implementacji oprogramowania z wykorzystaniem języków PHP i Perl.