Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2018-11-25 18:00
W dniu jutrzejszym (26 listopada 2018) w godzinach 5:30-8:00 zaplanowaliśmy wykonanie prac aktualizacyjnych na naszej stronie, panelu klienta oraz kreatorze stron www. W tym czasie wymienione zasoby nie będą dostępne. Pozostałe usługi takie jak hosting www, domeny, certyfikaty ssl oraz serwery vps będą działały bez przerw i ich te prace nie dotyczą.

Ewentualne operacje w panelu klienta (takie jak np. zamówienia) prosimy wykonywać z uwzględnieniem wspomnianej przerwy.
2018-10-09 16:30
Zaktualizowaliśmy nasze filtry tak aby umożliwiały połączenia do najbardziej używanych usług takich jak poczta czy WWW z wybranych "egzotycznych" stref i krajów, które do tej pory były blokowane lub dostęp do nich ograniczony.

Zmiana ma na celu zwiększenie komfortu używania tych usług przez naszych klientów podróżujących po całym świecie lub mających w nich kontrahentów.
2018-06-06 09:50
W związku z pracami operatora domen, w okresie od 8 czerwca (godz. 18.00) do 9 czerwca (godz. zakończenia nieznana) nie będzie możliwe wykonanie następujących operacji:
  • rejestracja, odnawianie oraz cesja domen
  • zmiana dnsów dla domen
  • rejestracja i odnawianie certyfikatów ssl

W przypadku wygasających w tym czasie domen i certyfikatów zalecamy dokonanie odnowienia odpowiednio wcześniej.

Planowane prace nie mają wpływu na działanie aktywnych w tym czasie domen i certyfikatów.

W związku z tym, że po zakończeniu prac przez operatora konieczne będzie sprawdzenie przez nas działania całego systemu - czas przerwy może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.
2018-03-26 11:00
W ramach dostępnych u nas wersji PHP 7.0, 7.1 i 7.2 dokonaliśmy zmiany w używanej bibliotece dla połączeń do MySQL. Od teraz PHP 7 dla rozszerzeń mysqli i PDO będzie korzystać z biblioteki mysqlnd (MySQL Native Driver). Pozwala to na szybsze wykonanie zapytań oraz dostęp do szerszego zestawu instrukcji.
2018-03-14 15:54
Przypominamy, że logowanie do poczty założonej na hostingu PROSERWER poprzez webmail (stronę www) należy wykonywać tylko i wyłącznie poprzez podawane przez nas bezpieczne adresy powiązane z naszą firmą:

Jak można odczytać maile przez WWW bez logowania się do cPanelu?

Ostrzegamy przed korzystaniem z obcych stron do logowania się do poczty np. rouncube[.]pl.

Nie należy z nich korzystać - grozi to udostępnieniem konta e-mail wraz ze wszystkimi mailami osobom trzecim!

Wymieniona wyżej strona nie należy zarówno do Rouncube jak i do nas. Podając tam swoje dane udostępniasz je obcemu podmiotowi, który może je potem wykorzystać do własnych celów.

Wszystkie osoby, które choć raz zalogowały się na konto e-mail poprzez inną stronę niż naszą proszone są o jak najszybszą zmianę haseł do swoich kont pocztowych w cPanel -> Konta pocztowe -> Zmiana hasła.