Polityka prywatności w PROSERWER.pl

  1. Konto zakładane w serwisie PROSERWER.pl ma na celu udostępnienie możliwości składania zamówień oraz administracji usługami i ich opłacania.
  2. Wszystkie dane podawane w procesie rejestracji oraz późniejszej edycji danych osobowych nie będą udostępniane firmom trzecim poza przypadkami gdy takie dane są wymagane do realizacji danej usługi np. obsługa płatności Klienta, rejestracja domeny czy certyfikatu u operatora.
  3. Serwis PROSERWER.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania do swoich klientów (osób, które założyły konto w serwisie) okresowych maili związanych z serwisem PROSERWER.pl.
  4. Do wysyłanych maili należą np. informacje o wygasaniu terminu ważności aktywowanej usługi, informacje o przerwach technicznych lub prowadzonych pracach, informacje na temat oferty serwisu PROSERWER.pl, nowościach, promocjach itp.
  5. W przypadku podania przez Klienta numeru telefonu oraz wyrażeniu zgody na powiadomienia SMS serwis PROSERWER.pl może wysyłać na wskazany numer SMSy z informacjami na temat jego usług np. o ich wygasaniu.
  6. Klient ma prawo do edycji swoich danych (Panel Klienta zakładka Moje dane) oraz ich usunięcia.
  7. W przypadku chęci usunięcia konta należy wysłać mail na adres info@proserwer.pl podając w tytule: "Prośba usunięcia konta: nazwa__twojego_konta". Mail ten musi być wysłany z tego samego adresu poczty jaki widnieje w danych konta klienta w profilu.
  8. Firma PROSERWER zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności o czym poinformuje swoich Klientów.
  9. Rejestracja oraz użytkowanie konta jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatności kont w serwisie PROSERWER.pl.