Komunikaty Planowane prace techniczne i zmiany.

2018-06-06 09:50
W związku z pracami operatora domen, w okresie od 8 czerwca (godz. 18.00) do 9 czerwca (godz. zakończenia nieznana) nie będzie możliwe wykonanie następujących operacji:
  • rejestracja, odnawianie oraz cesja domen
  • zmiana dnsów dla domen
  • rejestracja i odnawianie certyfikatów ssl

W przypadku wygasających w tym czasie domen i certyfikatów zalecamy dokonanie odnowienia odpowiednio wcześniej.

Planowane prace nie mają wpływu na działanie aktywnych w tym czasie domen i certyfikatów.

W związku z tym, że po zakończeniu prac przez operatora konieczne będzie sprawdzenie przez nas działania całego systemu - czas przerwy może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.
2018-03-26 11:00
W ramach dostępnych u nas wersji PHP 7.0, 7.1 i 7.2 dokonaliśmy zmiany w używanej bibliotece dla połączeń do MySQL. Od teraz PHP 7 dla rozszerzeń mysqli i PDO będzie korzystać z biblioteki mysqlnd (MySQL Native Driver). Pozwala to na szybsze wykonanie zapytań oraz dostęp do szerszego zestawu instrukcji.
2018-03-14 15:54
Przypominamy, że logowanie do poczty założonej na hostingu PROSERWER poprzez webmail (stronę www) należy wykonywać tylko i wyłącznie poprzez podawane przez nas bezpieczne adresy powiązane z naszą firmą:

Jak można odczytać maile przez WWW bez logowania się do cPanelu?

Ostrzegamy przed korzystaniem z obcych stron do logowania się do poczty np. rouncube[.]pl.

Nie należy z nich korzystać - grozi to udostępnieniem konta e-mail wraz ze wszystkimi mailami osobom trzecim!

Wymieniona wyżej strona nie należy zarówno do Rouncube jak i do nas. Podając tam swoje dane udostępniasz je obcemu podmiotowi, który może je potem wykorzystać do własnych celów.

Wszystkie osoby, które choć raz zalogowały się na konto e-mail poprzez inną stronę niż naszą proszone są o jak najszybszą zmianę haseł do swoich kont pocztowych w cPanel -> Konta pocztowe -> Zmiana hasła.
2018-03-05 17:00
W dniu dzisiejszym na nasze serwery hostingu WWW wgraliśmy aktualizację wersji PHP 5.6 (5.6.34) i 7.0 (7.0.28) oraz dodaliśmy nowe wersje 7.1 (7.1.15) i 7.2 (7.2.3). Dodatkowo zaktualizowany został również ionCube do wersji 10.1.1.

W związku z planami wygaszenia w ciągu najbliższych kilku miesięcy (o dokładnej dacie poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem) wsparcia dla PHP 5.2-5.5 prosimy o sprawdzenie czy Państwa skrypty / strony działają na PHP 5.6 lub wyższym i wprowadzenie ewentualnych potrzebnych zmian. Sposób na zmianę wersji PHP opisujemy w tym poradniku.
2018-01-04 15:00
W dniu jutrzejszym (5 stycznia 2018) w godzinach 5:00-7:00 zaplanowaliśmy wykonanie prac aktualizacyjnych na naszej stronie, panelu klienta oraz kreatorze stron www. W tym czasie wymienione zasoby nie będą dostępne. Usługi takie jak hosting www, domeny, certyfikaty ssl oraz serwery vps będą działały bez przerw i ich te prace nie dotyczą.

Ewentualne operacje w panelu klienta (takie jak np. zamówienia) prosimy wykonywać z uwzględnieniem wspomnianej przerwy technicznej.