Aktualności Co nowego na proserwer.pl

2016-06-20

Miło nam poinformować, że na naszym hostingu została dodana obsługa PHP 7. Najnowsza wersja PHP przynosi wiele zmian i korzyści zarówno dla osób programujących w tym języku jak i osób używających stron www, które zostały pod PHP 7 napisane. Główne zalety PHP7 w wielkim skrócie to:
 • Zmniejszony czas wykonania skryptów co może dać nawet kilkukrotnie szybsze wczytywanie się strony.
 • Obniżone zużycie pamięci RAM.
 • Ulepszenia i porządki w kodzie oraz załatanie istniejących dziur.

Nową wersję PHP można samodzielnie wybrać i przetestować na podstawie naszego poradnika.

Proszę pamiętać, że PHP7 jest jeszcze ciągle w trakcie rozwoju, może posiadać błędy jak również nie każda napisana wcześniej strona internetowa czy skrypt będzie na niej działać - należy to sprawdzić na stronie twórców.
2016-06-14

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o serwery VPS - idealne rozwiązanie dla osób prywatnych i firm chcących rozbudować swoją stronę www / sklep o niestandardowe funkcje i usługi, programistów tworzących własne aplikacje oraz startupów szukających platformy do rozwoju swoich projektów.

Serwer VPS to zwirtualizowana część serwera dedykowanego. Oznacza to, że możemy za jego pomocą dokonywać praktycznie takich samych operacji jak na serwerze dedykowanym za sporo niższą cenę. Jako Klient otrzymujesz od nas dostęp do konta root na takim serwerze co oznacza możliwość instalacji przez Ciebie dowolnych aplikacji oraz dostosowywania ich konfiguracji do własnych potrzeb. Dzięki temu uruchomisz np. własny serwer www, bazę danych, najnowszą wersję PHP, serwer głosowy, serwer gier czy też inny program dostępny na systemach Linux.

Główne cechy naszej oferty VPS Core:
 • Szybki procesor i duża ilość pamięci RAM - możliwość wyboru pakietu dostosowanego do aktualnych potrzeb.
 • Dyski SSD - na naszych serwerach stosujemy superszybkie dyski SSD, które eliminują problem opóźnień spowodowany zapisem lub odczytem dużej ilości danych.
 • Transfer bez limitu - nie stosujemy limitu danych, do wyboru dajemy dwie prędkości portów 50 Mbps lub 100Mbps.

Warto również wspomnieć o tym, że każdy posiadacz serwera VPS ma dostęp do łatwego zarządzania stanem serwera z poziomu panelu klienta (start / stop / reset), może również obejrzeć statystyki i wykresy zużycia zasobów (procesor / ram / łącze), automatycznie instalować system operacyjny (CentOS lub Debian), zarządzać strefami DNS (podpinać własne domeny internetowe). Sprawdź również zalety serwerów VPS i dowiedz się dlaczego oraz gdzie warto go stosować.
2016-05-11
Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową wersję programu partnerskiego - oznacza to między innymi więcej sposobów na zdobywanie punktów i promocję usług oraz możliwość samodzielnego wykorzystywania punktów do opłacania swoich zamówień. Oto najważniejsze ze zmian:
 • Nowe sposoby zdobywania punktów - warto wymienić tutaj kody rabatowe, dzięki którym osoba przez Ciebie polecona otrzymuje dodatkowy rabat a Ty punkty z jej zamówienia.
 • Samodzielne wykorzystanie punktów na opłacenie zamówienia - od teraz zgromadzonymi punktami można samemu opłacać zamówienia. Wystarczy w tym celu stworzyć zamówienie a następnie wejść do zakładki "zapłać punktami". Co równie ważne punkty można wydać zarówno na hosting jak i inne usługi np. dodatki, zmianę pakietu, domeny itp.
 • Prosty przelicznik punktów - gromadząc je wiadomo dokładnie jaka jest ich wartość oraz ile ich potrzeba na opłacenie konkretnego zamówienia.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce programu partnerskiego.
2016-04-11

W dniu dzisiejszym nasza oferta domen rozszerzyła się o nowe końcówki.

 • Ponad 100 domen regionalnych w cenie 12 zł netto / 14,76 zł brutto.
  bytom.pl, katowice.pl, lowicz.pl, mazury.pl, olsztyn.pl, radom.pl, szczecin.pl, ustka.pl, waw.pl, wroclaw.pl ...
 • Ponad 30 domen funkcjonalnych w cenie 18 zł netto / 22,14 zł brutto.
  aid.pl, agro.pl, atm.pl, auto.pl, biz.pl, com.pl, edu.pl, gmina.pl, gsm.pl, info.pl, mail.pl, miasta.pl, media.pl, mil.pl, net.pl, nieruchomosci.pl, nom.pl, org.pl, pc.pl, powiat.pl, priv.pl, realestate.pl, rel.pl, sex.pl, shop.pl, sklep.pl, sos.pl, szkola.pl, targi.pl, tm.pl, tourism.pl, travel.pl, turystyka.pl
 • Domeny narodowe już od 47 zł netto / 57,81 zł brutto.
  be, de, es, fr, it, me, nl, uk, us

Obecnie PROSERWER.pl oferuje ponad 150 różnych rozszerzeń domen internetowych do wyboru:
 • z Polski (.pl, funkcjonalne i regionalne) już od 12 zł netto / 14,76 zł brutto.
 • z Europy (.eu, .be, .de, .fr, .uk) już od 29 zł netto / 35,67 zł brutto.
 • ze Świata (.com, .net, .org, .biz, .info, .us) już od 47 zł netto / 57,81 zł brutto.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej wyszukiwarki domen, za pomocą której łatwo wyszukasz i zamówisz swoje domeny. Przypominamy również o możlwości rejestracji w PROSERWER.pl domen IDN (z polskimi znakami).
2016-02-15

Zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów uzupełniliśmy dostępne opcje płatności o PaySafeCard. Dzięki temu dowolną usługę z naszej oferty można opłacić również za pomocą popularnego "PSC". Wystarczy zakupić odpowiedni kupon z kodem w jednym z wielu punktów sprzedaży i wykorzystać go podczas płacenia za zamówienie. Cała procedura płatności jest przez nas zautomatyzowana i trwa dosłownie kilka chwil.